Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG...

Mi a véleményetek az LG Optimus 2X-ről? Megéri?

Figyelt kérdés

Sok mindent hallottam már erről a telefonról... Jót is meg rosszat is...

Van aki azt mondja, hogy csak gyorsan össze lett dobva, majd ment is ki a piacra, meg, hogy akadozik, lassú meg ilyesmi.

De van akik meg dicsérik, és azt mondják, hogy szuper kis telefon!

Nektek van valami tapasztalatotok?

Megérné megvenni? :)


2011. szept. 4. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

jó telefon!

gyors,van hdmi meg összeségében jó telefon!

de iszonyat lassan adja ki rá az LG a frissítéseket!

még mindig a 2.2-vel nyűglődnek miközben a többi gyártó már rég a 2.3-al nyomja!

2011. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
19%
Szia! Nekem kb 2 hónapja van ilyen telefonom! Szóval nem rég óta van ,de nagyon sok mindent tudok már róla mert mindennap nézelődök utána meg stb. A lényeg az hogy bátran ajánlom szerintem nagyon megéri az árát!!Annyi kérérsem lenne hogy vásárlás előtt nézd át a kijelzőt mert bizony vannak gyári hibás telefonok. Minden szögből nézzd át és ha látsz " kijelző leválást" akkor ne vedd meg. Ha van rá jótállás akkor azt kicserélik neked!! A mai napid harcban áll a galaxy s2-vel. Én határozottan kijelentem hogy a 2x veri a galaxy-t!! Megmagyarázom....ugye mind két készülékben két mag dübörög de sokan nem tudják hogy még a kétmagot nem lehet kihasználni csak játékra, fullhd videó kezelésre esetleg internetezésre. Nézz meg egy bár tesztvideót...akkor látni fogod hogy MA a leggyorsabb telefon 3d-s megjelenítésben (játékban) az optimus 2x!! Hozzáteszem hogy jelenleg nem tudom másra kihasználni a két magot!!Nagyon fontos az is hogy Nvidia tegra2-re alapuló processzora geforce grafikus gyorsítóval amihez hozzájárul az ips technológiával készült kijelző is! Így a neocore teszt programban 80 fps-t ér el!! Ebben az optimus tartja a rekordot!!A galaxy s2 60-65 fps körüli értéket ér el!!Remélem sokat segítettem ha valami nem egészen tiszta akkor álok rendelkezésedre!! Üdv
2011. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. szept. 4. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó telefon, megéri az árát, de csak akkor vegyél ilyet, ha tudsz rá főzött romot rakni, mert a gyári egy f*stalicska!


De az nem igaz, hogy veri az SGS2-t 3d megjelenítésben!

Neocoreban csak azért ér el 80fps-t, mert a neocore a tegra 2-nek a grafikus gyorsítójára van optimalizálva, nem mali 400-ra, ami az SGS2-ben van.

Ennyit a sok tudásról

A válasz megírásának időpontja: ma 12:39

2011. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
19%

Nem szeretek vitatkozni, de itt nem csak a neocore tesztről van szó!!!Bármilyen tesztet futtatsz le 3d-ben veri az sgs 2-t!!!Linkelek!!


http://www.youtube.com/watch?v=6JjDW68L4Lo&feature=related

Ez egy neocore teszt!!


A következő videóban egymás után indítanak el 3 játékot (anélkül hogy bezárnák) és a videó végén látni hogy a 3.-nál az sgs behal, míg az optimus vígan és gördülékenyen teszi a dolgát!!

http://www.youtube.com/watch?v=qAFs9OQinNo


Ami még fontos hogy a két telefon processzor órajele sem egyezik. Az sgs2 1.2ghz megyen míg az optimus csak 1ghz!!200 mhz az eltérés és a galaxy s2 ennek ellenére is gyengébb grafikus megjelenítésben!!!Csak sokan nem számolnak azzal hogy az optimus 2x-et is fellehet húzni 1.2ghz-ra(és ebben az esetben mégjobban teljesít 3d-ben!)!!!!!:D Ennyi voltam. Üdv

2011. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Grafikus chipje sokkal jobb az SGS2-nek!
2011. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sgs2 perelni fogják magyarországon is mert iphonrahasonlít (meliyk okostelefon nem??) szal optimus2x nekem is ilyenem van
2011. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!