Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó telefon a...

Szerintetek jó telefon a nokia N8?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A Tulajdonságai jók de nem való rá symbian.
2011. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Nekem redkívűl tetszenek azok a dolgok amiket tud. Sokakkal ellentétben én ki is használnám a tulajdonságait. Gondolok itt a HDMI, USB OTG, FM transmiterre meg 720p-s videófelvételre. Mivel azonban már rendelkezem Symbianos okostelefonnal és mellé Androidos tablettel, így nem veszek N8-at. Ha megkapja a Belle nevű frissítést majd a WP7 erre a hardverre optimalizált változatát akkor lesz az igazi ez a telefon. De amúgy nekem mindig is tetszett.
2011. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ÉS várhatólag mikor kapja meg a frissitéseket?:)
2011. szept. 4. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Hónapok múlva ugyanis Most kapta meg az Anna nevűt és ezt követi majd a két, fentebb leírt frissítés. Ha olvasgatod a Mobilarenat vagy a Facebookon a Nokia HUb híreit akkor naprakész lehetsz ezügyben.
2011. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Panda Péter ***** válasza:
42%
kamera jó, hardver közepes, szoftver rossz (igen, rakhatnak rá Annát, Bellet vagy akár Megan Foxot is, rossz marad).
2011. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves PANDA PÉTER!

Nem kérünk ilyen hozzászólásokat,a kedves vásárló majd eldönti mi tetszik neki!És igenis nagyon jó a SYMBYAn a BELLE-val!Eggyáltalán használtál már Annát,vagy Bellet?Nem hiszem..és elég sok és jó újdonságokat hozzot!Az ilyen hsz-aktől kimély!Köszönöm!

2011. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!