Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-n 0. facebook?

Samsung Galaxy Ace-n 0. facebook?

Figyelt kérdés
Nem tudok a telefonon 0.facebookozni.. az androidos telefonokon nem lehet? valaki tudna segíteni, hogy hogy állíthatnám be?
2011. szept. 3. 16:15
 1/4 bp1985 ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=28&keres..


előtted csak pár ezren kérdezték meg, illetve a t-mobile oldalán is fent van, 1 perc alatt megtalálod. Ha nem megy, inkább ne is próbálkozz vele, mert akkor nem neked való.

2011. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy működik, és nem ez volt a kérdés -.-"
2011. szept. 8. 22:06
 3/4 bp1985 ***** válasza:
A kérdések között megtalálod azt is, hogy mi kell ahhoz, hogy menjen. Megy androidoson is, csak be kell állítani valamilyen net csomagot, és ennyi. Vannak olyan tarifacsomagok, amikkel nem megy az ingyenes, de az is fent van a t-mobile oldalán, hogy melyek azok.
2011. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

úgy imádom, amikor a válaszolóknak ekkora pofájuk van (:

amúgy nagyon sokat segít, ha adsz egy linket a keresőre, ezt szerintem bárki meg tudja tenni. inkább ha van értelmes válaszod, akkor bedd az energiát, és írd le, vagy ne csinálj semmit.

én is jelenleg erre a kérésre keresem a választ, hogy pontosan mit is kell átállítani ahhoz, szóval ha bárkinek van ÉRTELMES válasza, azt nagyon megköszönném (: még én is keresgélek, hátha megtalálom !!

2012. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!