Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok Sony Ericsson...

Hol találok Sony Ericsson K550i-hez kész VKP fájlt?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a SEtoll2Lite v1.11 -ben a qamaker mappában néhány telónak a vkp fájl-ját találom, de nem találom a K550i .mbn fálj-ját, pedig csatlakoztatva van a számítógéphez a teló! Mit tegyek?
2011. szept. 3. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

R8BA024-es szoftverhez itt van:

*****


Ha meg R6-os szoftver van a tieden akkor nézz szét itt:

[link] vagy keresel r6-hoz unclok vkp-t vagy letöltöd az r6-os szoftvert és generálsz belőle vkp-t vagy letötöd az r8-as szoftvert felteszed és használod a fent linkelt vkp-t.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Vagy egyáltalán függetleníteni szeretted volna? Mert amit előbb linkeltem (és írtam) csak arra jó.
2011. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen függetleníteni szerettem volna! Köszi! Am. honnan tudom, hogy milyen szoftver van rajta?
2011. szept. 3. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
*>*<<*<* és akkor szolgáltat.inform.->Szoftverinform.-nál ott lesz. Amúgy az Setool is meg az xs++ is kiírja
2011. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oksa! Köszi!
2011. szept. 3. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!