Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Marketről telefon alkalmazást...

Marketről telefon alkalmazást letölteni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy nekem valaki mondta hogy marketről úgy lehet letölteni, hogy mobilról, wifivel...

Én nem tudom pontosan hogy kell, mert nem mondta meg, de légyszi segítsetek ! Írjátok le nkm légyszi hogy kell !! Részletesen !! Jaa, és a telóm Samsung Galaxy S


2011. szept. 3. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Mi olyan nehéz ebbe? Elindítod a Marketet és kész. Kikeresed azt az alkalmazást vagy játékot amit akarsz és letöltöd. Ha még nem jelentkeztél volna be a google fióka akkor azt tedd meg.

Mondjuk így nem tudom miért van galaxy s-ed vagy egyáltalán androidos telefonod.

2011. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nehogymá' nekem kéne bocsánatot kérnem, ha nem vok otthon ebbe a témába -.-

Most mért kell csesztetni ? :ooo

2011. szept. 5. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csesztetés volt, csak annyira egyértelmű a kezelése, hogy nem nehéz rájönni a használatára.
2011. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!