Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung gt-s5230 mi lehet a baj?

Samsung gt-s5230 mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Samsung gt s5230-asról van szó!

telómra raktam pár zenét és mikor lehúztam USB -ről lefagyott, kivettem az aksit majd visszaraktam, de bekapcsolásnál lefagy, USB re dugva semmilyen program nem észleli, ott fagy meg mikor kiírja a GT s5230 as szöveget, de érdekes hogy ha nyomom a kikapcsológombot , ugyan úgy kikapcsol, valaki valami tipp? vagy esetleg program? megköszönném


2011. szept. 2. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyum meg ha csak 1 picit rakja le erősebben kikapcsol.Sz.rok ezek...Neharagudj nem tudok többet mert neki pl a zenék tökjol mennek rajta.
2011. szept. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem sz-rabb mint a legtöbb új vagy kicsit régebbi teló... :D

kellene valami olyan progi amivel tudom frissíteni a szoftverét, csak az a baj hogy amik vannak nekem progik azok egyáltalán nem észlelik :\ szervizbe meg nem akarom vinni

2011. szept. 2. 23:19
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Egy garanciális telefont ne buzerálj otthon, ha még az. azért van a szerviz, ott értenek is hozzá. Amúgy olcsó húsnak híg a leve. Ezerszer le van írva, milyen jó ez a telefon :)
2011. szept. 3. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem volt buzerálva soha :) és kb menyiért csinálják meg a szoftver cserét? azt nem tudod? vagy valaki?
2011. szept. 3. 08:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél valami gombos Nokiát vagy valamit helyette. Ha nagyon meg akarod tartani és még garis akkor szervíz, ha nem garis akkor előbb kérdezd meg mennyibe fájna.
2011. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!