Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade-n 3G-t hogy kell...

ZTE Blade-n 3G-t hogy kell kikapcsolni? Egyáltalán mi az? Befolyásolja az aksit?

Figyelt kérdés
ÉS hogyan lehet kímélni az aksit még? Leveszem a fényerőt, .... És még azt nem értem futó alkalmazásnál pl albumba belépek, és kilépek, még az futó alkalmazásoknál mindig ott van az album! És ha használom a gépet, kb 10 perc alatt a hátlap teljesen felforrósodik. Ez normális? És a jobb felső sarokban van egy sárga folt (elszíneződés) Az mi lehet? Nem kis pont, hanem egy ilyen nagyobb "plecsni" féleség, sárga folt! (NEM VOLT LEDOBVA, SE MEGÜTVE!!) Bocsi, hogy ennyi mindent írtam, de inkább egyszer írom le, mint minden kérdést óránkén kiírok!
2011. szept. 2. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Marketen vannak jó widgetek, nekem APN OnOff van fent. Az kapcsolja a mobilnetet.

Én le szoktam állítani a feleslegesen futó programokat a feladatkezelőben, bár ez sokak szerint hülyeség.

A telefon nekem is forrósodik, ha komoly igénybevételnek van kitéve (főleg flash).

A sárga elszíneződés nem tudom, mi lehet, ha zavar, akkor garanciában vidd vissza.

2011. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha néha nézegetnéd a beállítások menüt és azon belül is a hálózati beállítások részt elég hamar rá lehet találni, hogy hl lehet lekapcsolni a 3G-t. A 3G meg a mobil szélessáv, gyorsabb adatátvitelt tesz lehetővé a hálózaton. Ez netezésnél jól jöhet, meg ha van előlapi kamera akkor videótelefonálni is tudsz.
2011. szept. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!