Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új Xperia mini pro-n a gps...

Az új Xperia mini pro-n a gps az ingyenes?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 21:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
32%
Azért nem minden igaz az összes leírt közül, de szo-szo... Nekem Nokia 5800 NE van, ami attól NE, hogy a navigációs szoftver a hálózatot nem használja, ellenben a másik készülékekkel (esetünkben az Xperia), amelyek elsőben a szolgáltató tornyáról veszi a jelet. Ha letiltod a wap vagy web szolgáltatást, akkor is meg lesz a műhold, csak elég hosszú idő kell hozzá amíg betölti a műholdakat (arra ne utazz, hogy cacheből tölt, mert csak addig jó ameddig mindig ugyanaz a kezdőpont), de utána működik. Ez a különbség az enyém és a Tiéd között, nekem kb 20 másodperc kell ahhoz, hogy a navigáláshoz (a pontos!!) szükséges minimum 6 műholdat megtalálja, Neked ez 3-5 perc. Aki azt mondja, hogy 60-70 kilo adatforgalom a 100km az hülyeséget ír, kipróbáltam egy Samsung Omnia II-vel, IGO térképszoftver, és kétszer 55 méteren 224 kilo volt a forgalom!! Ugyebár ez az amikor toronyról navigálsz! Azt pedig, hogy mi a GPS, én is be tudom másolni a Wikiről, vagy a Googleból...Amit most írok az a fontos! Annak nézz utána, hogy mi a különbség az a-gps és az e-gps között, és hogy a Tiéd melyik kategória! Ez a válasz elég is lett volna...:)
2011. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!