Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok? Ez...

Milyen telefont ajánlotok? Ez megfelel? Igényeim lent!

Figyelt kérdés

Egy elegáns megjelenésű, inkább nagyobb méretű, de könnyű érintős telefont szeretnék venni. Milyet ajánlotok?

A fontos a wifi, yt-facebook-twitter kliens, email-ek, qwert billentyűű, és a külső.

Nekem erre van 65 ezer forintom.

Többet nem hiszem hogy szánnék rá.

A Samsung galaxy ace-t néztem ki. szerintetek?

és hol vegyem? pl gsmline.hu az jó?

22/F


2011. szept. 2. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a Samsung Wave 2 jól néz ki még, kb 60 körül van és kb ugyan azt tudja mint egy androidos csak ismeretlen még a rendszere
2011. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az Ace egy nagyon jó kis telefon. Azt nem tudom, hogy használtan szeretnéd-e venni, de én úgy tudom, hogy ennek a telefonnak az ára még mindíg 70 ezer környéke.

Szerintem jól jársz ezzel a Samsunggal.

2011. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen. Az Ace férfias. A Wave nőies. De ha nőies "férfi"vagy Kérdező, akkor én kérek elnézést!
2011. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jó, de ezekre inkább egy Motorola Defy-t ajánlanék
2011. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

kösz mindenkinem a választ valszeg Ace lesz.

A wave is szép de nőies

2011. szept. 2. 20:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Ace helyett szintén a Defyt javaslom!

Jobb és nagyobb méretű felbontású kijelző, csepp- és porálló.

2011. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Defy=nem. Támogatás ritka, magyar menü nincs.
2011. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugye csak képeken láttatok Wave 2-t? Egyáltalán nem nőies. Fémből és üvegből van, jó kézbevenni, nagyon minőségi, és 50k alatt van az új ára. Ace pedig egy iPhone4-koppintás, rosszabb anyagokból, béna kijelzővel, sokkal rosszabb teljesítménnyel. Wave 2 minimum Xperia arc szintjén van gyorsaságban, multimédiában SGS feletti telefonokkal egy kategória. Nézd meg egy Media Markt-ban szerintem.
2011. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Defy = igen. 2Gb RAM , magyar menü könnyen felrakható, de nem hiszem, hogy bárkinek hiányzik (fiatalabbak úgyis beszélnek angolul). És szoftvertámogatás az miért is kell? 2.2 felett nincs szükséged rá, ha mégis, akkor felraksz egy custom romot. Még egyszer: a Defy egy ~felsőkategóriás telefonnak indult, annak ma már gyenge, Ace középkategóriásnak, de ahhoz is gyenge.
2011. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Defy 2gb RAM? Talán ROM, mert az SGS2-ben is csak 1 giga RAm van, amúgy a defy-be 512 van
2011. szept. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!