Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted ez a hozzám illő...

Szerinted ez a hozzám illő telefon?

Figyelt kérdés

Nem más,mint a Samsung S5230.

Nekem a következőkre kéne:


- Hívás tökéletesen működjön

- Zene hallgatás

- Barátkozó felület,amit használni is lehet

- Pár darab alkalmazás/játék

- Facebook(T-Mobile,azthiszem ingyenes ugye?)


Na most ezek az elvárásaim...Amiket én elvárok rajta az szerintem pipa.Mielőtt előhoznátok a wifit,én úgy vagyok vele,hogy a telefon nem internetezésre való.Arra ott az asztali gép/laptop.(Max levelezés,facebook és egyéb közösségi oldalak.)GPS.Ha már GPS akkor elmegyek valamelyik boltba és veszek ma már 15 ezer forintért,ami tökéletes,és nem mobilos ami alig használható.

Na ennyi lenne.

Előre is köszi a válaszotokat!


2011. szept. 1. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy bebizonyítottad magadnak, hogy ez a megfelelő telefon a számodra. Tulajdonképpen miért nyílt ez a téma? Én véleményem még mindig az, hogy 15 ezer forintér nem érintőképernyős telefont kell venni.
2011. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hm... Nem gáz, ha ismeretleneknek kell eldönteni, hogy mi illik Hozzád? :))) Ezt csakis TE tudhatod.


Vegyél rózsaszínt, az mókásan néz ki.


A "barátkozó felület" az micsoda?

2011. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
A telefon valóban nem internetezésre való, de akkor miért fontos az neked, hogy legyen rajta facebook?
2011. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anyumnak azvan.Tök jó csak ha picit erősebben teszi le az asztalra kikapcsol...ne vegyél
2011. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pár éve azt mondtam volna, jó kis telefon, a célnak megfelel. Ma már nagyon elavult.
2011. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%

- Barátkozó felület,amit használni is lehet


itt megbukott ennél a telefonnál az egész történet

2011. szept. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

bartákozó felületre én se jöttem rá h miaz :D


talán felhasználóbarát felület akar lenni

2011. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
*barátkozó
2011. szept. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 csapacsupa ***** válasza:
Az én mobilom 3 mp alatt talál 9 műholdat és pontosan belövi a helyzetem. Ha már GPS.
2011. szept. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátkozó felület, az a könnyen használható, tehát nem windows és nem androidos teló, mert azokhoz igencsak szokni kell. Lehet azt mondani rájuk, hogy bonyolultak.

Persze én mit nem adnék egy androidos telefonért, de...

2011. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!