Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Ericcson Xperia mini proról?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden nap felteszik ezt a kérdés hatszor. Olvass vissza basszus
2011. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már nem azért a két fillérért, de én pl. szinte csak az X10 mini pro-ról szóló kérdéseket látom... Mert ugye nem ugyanaz a kettő, és engem is érdekelnének vélemények a mini pro-ról, nekem is ilyen telefonom van két napja, még most kezdünk összebarátkozni... :)
2011. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is csak az X10ről találtam, ezért tettem fel ezt a kérdést... én meg ilyet szeretnék. :) remélem megkapom, születésnapomra kértem.
2011. szept. 2. 17:44
 4/5 anonim válasza:

én nagyon szeretem. annyi a gondom vele h 2 napot is alig bír ki ha feltöltöm teljesen. nem tudom ez normális-e, akit megkérdezem azt mondta h neki is 2-3 nap max.

am rákerestem mindkettőre ( x10 mini pro és mini pro de én nem látom a különbséget... )

2011. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ja oké, most már tudom:) akkor viszont nem mondtam semmit, mert nekem a régebbi van:)
2011. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!