Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy minire játék?

Samsung Galaxy minire játék?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Honnan és hogyan tudok samsung galaxy minire játékot feltölteni?


2011. szept. 1. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Android Market, telefonodon, "Free games" kategóriát keresd.
2011. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, és ott?
2011. szept. 1. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ami megtetszik azt már telepíted is
2011. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Letöltöttem 1-2... nem tudom hova tette és hogy teljesen lejött-e de az összes pénz lement a telefonomról..

esetleg máshogy nem lehet feltölteni játékot?

2011. szept. 1. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezeket azért bírom. Miért csodálkozol, hogy lement a pénz a kártyádról? Netet használtál. Azért meg fizetni kell (kivéve ha wifin csatlakozol a nethez).

Ezt a hova tette kérdést meg nem értem. Ott kell lennie a menüben.

2011. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ott nincs, akkor valószínű nem töltötte le teljesen..

esetleg feltölteni ingyen nem lehetne?

pl ilyesmiket: [link]

2011. szept. 1. 15:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugye ezt most nem komolyan kérdezted? Egy galaxy mini blogon ahol vannak linkelve játékok androidra, ráadásul olyanok amik minin tuti mennek akkor miért ne lehetne feltenni? Csak a Market sokkal kényelmesebb azért van az ajánlva. Az is ingyenesen használható, csak sokan nem veszik számításba, hogy netet használ (meg azt se veszik számításba, hogy az android amúgy is netet használ).
2011. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem a játék kellene, a market már kilőve.. azt szeretném megoldani, nem azt kérdeztem, hogy tényleg fel lehet-e tölteni.. hanem hogy hogyan és honnan
2011. szept. 1. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!