Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a T-Mobilos sim kártyám...

Ha a T-Mobilos sim kártyám ápr.20. -án jár le, akkor már nem telefonálhatok vele?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre és küldtek sms-t, hogy töltsem fel vagy lejár. Ha holnap töltöm fel akkor még nem késő?
2009. ápr. 19. 18:22
 1/2 anonim válasza:

Akkor sem késő ha 3 évig rohad és utánna töltöd fel csak nekem olyan csomagom volt ami havonta 470 forintba került és 5ezret buktam igy el hogy nem használtam és utánna tiltották mert azt tölteni kellett és 1 év inaktivitás tehát nem töltés után beszart.... de amúgy most jut eszembe hogy csomagfüggő :D fejtsd ki bővebben pls

Laci\14

2009. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Ezek szerint utána még nem jár le csak nem telefonálhatok?

Mit fejtsek ki bővebben? 3500 lett rá feltöltve, most van rajt kb. 500 Ft. Az enyém sima Domino csomagos.

2009. ápr. 19. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!