Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a facebook...

Miért nem működik a facebook a telefonomon?

Figyelt kérdés
Qtek S200 PDA-m van.Most kapcsoltattam be a net startot, mert úgy hallottam, hogy az kell ahhoz, hogy facebookozhassak telefonról.Wifi is be van kapcsolva,de egyfolytában valami olyat ír, hogy ismeretlen hiba miatt nem sikerült kapcsolatot létesíteni...T-mobile-os vagyok,feltöltőkártyás.Mi lehet a gond?
2011. aug. 31. 20:02
 1/10 anonim válasza:
Menj be a T-mobilhoz. Az én leányom is azt csinálta, mert nem volt a telóján ilyen alkalmazás. És ott feltették neki. Ingyen!!! (Amikor érdeklődtünk, egy másik csajszi azt mondta, 1000 forint. A második meg feltette ingyen.)
2011. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát valami program kell hozzá?Nem is hallottam róla..hát köszi! :)
2011. aug. 31. 20:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Semmilyen program nem kell. A sima gyári böngésző + megfelelő internetbeállítások + internet előfizetés.

Ennyi.

A probléma az internet beállítások lesznek szerintem...

2011. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam Wifin keresztül nem megy..ha kikapcsolom a wifit,akkor valami GPRS-n keresztül próbál csatlakozni...kapcsoljam ki a Wifit?
2011. aug. 31. 21:29
 6/10 anonim ***** válasza:

1. Igen, ha ingyenes facebookot akarsz, akkor ki kell kapcsolni

2. Ha meg wifin akarod használni (így sem érte fizetni), akkor beírod a böngészőbe, hogy m.facebook.com

alkalmazás pedig, igen van némelyik telefonra fb alkalmazás, de ez operációs rendszer függő

Nem biztos, hogy a te készülékedre van. Milyen op.rendszere van?

2011. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Windows


m.facebook.com -ot próbáltam kikapcsolt wifinél...azt sem adja be...amúgy ismerősöm azt mondta,30asoknak mindenhol van internetkapcsolat,ahol térerő is :S

2011. aug. 31. 21:35
 8/10 anonim ***** válasza:

más oldalakat bead wifivel?

Ha meg nem wifin, hanem mobilneten akarsz netezni, javaslom, hogy a netstart helyett egy másik, havidíjas csomagot válassz!

2011. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
semmit nem ad be,próbáltam googlet is :(
2011. aug. 31. 21:40
 10/10 anonim ***** válasza:

bekapcsoltad a wifit, oké

rendesen csatlakozott is a hálózathoz?

Nyílt hálózat? Titkosítás milyen?

2011. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!