Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy ace vagy az...

Samsung galaxy ace vagy az ÚJ! (nem az X10) Sony Ericsson Xperia™ mimi pro?

Figyelt kérdés
Most szeretnék telefont venni és nem tudok választani ezek közül.. :S Valaki aki ért hozzá légyszi segítsen, melyik éri meg jobban. Előre is köszi a válaszokat.
2011. aug. 31. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
az új mini pro
2011. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nekem nem tetszik külsőre a mini meg 3colos a kijelzője nem túl nagy de hardverbe odaveri.Attól függ mire kell?Meg mini pro szerintem kicsivel drágább is mint az ace.
2011. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát így mindennapi használatra..semmi extra..
2011. aug. 31. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
ha neked tetszik az xperia az mindenképp jobb most az egyik leggyorsabb középkategórás telefon.Én még a HTC wildfire S-t is ajánlanám nem tudom az mennyire jön be neked az a kettö között van kijelzöméretet tekintve és annyit tud mint az ace
2011. aug. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Xperia Mini Pro.

Szinte mindenben jobb, mint az Ace.

A kisebb kijelző ellenére is sokkal jobb.

2011. szept. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Meg mini pro szerintem kicsivel drágább is mint az ace."


Most igen...

Hasonlítsd össze mondjuk az ace megjelenéskori árával...

Vajon a Mini Pro mennyi lesz ennyi idő után?

2011. szept. 1. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
jó persze egy idö után le fog az is menni de most még drágább ha most akar telefont venni.Ár/érték arányba természetesen veri az ace-t de ha külsőre tetszik neki mindkettő és a 3colos kijelzővel sincs baja akkor egyértelmű minipro
2011. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na, eldöntöttem Xperiát veszek :D 8 ezerrel drágább..az nemvészes :)
2011. szept. 1. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!