Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki tuda segíteni:Xperia x10...

Aki tuda segíteni:Xperia x10 mini pro jó mobil?

Figyelt kérdés

Észrevételeket,és tapasztalatokat is írhattok!

És köszi:)


2011. aug. 31. 13:12
 1/10 A kérdező kommentje:
*tudna
2011. aug. 31. 13:16
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Segítek


Nem jó mobil. Olyan hihetetlenül kicsi a képernyője hogy az már zavaró. Ezen az áron vannak sokkal jobb telefonok is amiknek nem ilyen kis púzás zavaróan kicsi képernyőjük van.


Ha netezésre és játékra nem akarod használni akkor jó teló (de csak mert nagyon zavarna téged az a 2.5 colos képernyő.)

2011. aug. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
lány vagyok, kicsik a kezeim is, jól hozzá férek a telómhoz. nekem nem zavaróan kicsi, sőt, szeretem hogy ilyen kis 'csöpp'. semmi gond vele szerintem :D
2011. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát igen :). Csajos telefon. A Tulajdonosok 90%-a elégedett vele és ez a 90% az a lány akinek tetszik a miniatűr képernyő :).
2011. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok...És szeretem a kicsi mobilokat mert azokat meglehet normálisan fogni és nincs olyan érzésem hogy kiakar csúszni a kezemből...És internetezésre is akarom használni:)
2011. aug. 31. 13:56
 6/10 A kérdező kommentje:
És köszi a válaszokat:))
2011. aug. 31. 13:56
 7/10 anonim ***** válasza:

hát netezésre én nem használnám! esetleg egy nagyító segítségét kéred akkor talán!

engem nagyon visszataszít a kicsi kijelző!

2011. aug. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az van és fiu vagyok.Meg vagyok vele elégedve nem is kicsi a kijelzöje.De játékra nem tul elönyös a gyenge proci pl. az angry birds is akadozik.De egyébként ha most vennék telót ennyiért egy zte blade-t vennék.De én fiu vok.Jó netezésnél néha télleg ideges vok de azért jo kis teló
2011. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Meg vagyok vele elégedve nem is kicsi a kijelzöje."

:O ez neked nem kicsi?Akkor mi kicsi neked?Bu*i-e vagy?


a kérdésre vszolva:Nem jó teló!botrányosan kicsi!És egyáltalán nem egészséges ilyen kicsi kijelzőn olvasni, vagy bármit is csinálni!kiszámolom neked:

2.55x2.54=6.5cm a kijelző átmérője!

Vegyél inkább sima mini pro-t, annak legalább nem hüvelykujjnyi a kijelzője.Bár nekem az is kicsi.:)

2011. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sima mini pro az jó
2011. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!