Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-t vettem...

Samsung Galaxy Ace-t vettem tegnap. Hol lehet beállítani, hogy kapjak kézbesítési jelentést?

Figyelt kérdés

Csak azt írja ki, hogy nincs kézbesítési jelentés de azt meg nem tudom,hogy gol kell beállítani, hogy kapjak.

Másik kérdés. Ha felhívok valakit sajnos ugye elsötétül a kijelző pár mp után. Benyomva a középsö gombot,hogy világítson eltűnik a kijelzőről a hívott fél. Nem találom hol kell előhozni újra hogy le tudjam tenni a hívást. mert ugye a hívott felet nem mutatja de a vonalat tartja.

Remélem érthető voltam :)


2011. aug. 31. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Beállítások - Megjelenítés - Képernyő elsötétedése: itt állíts be mondjuk 1 percet.
2011. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
NINCS ILYEN MENÜPONT HOGY MEGJELENÍTÉS. dE EGYÉBKÉNT BE VAN ÁLLÍTVA 1 PERCRE.....
2011. aug. 31. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs, nem annyira ismerem a Samsungot, egyáltalán Androidos rendszerű?

Nekem ZTE Blade-m van, ott ha elveszem a fülemtől, a kijelző rögtön világít, mert a proximity sensor jól működik benne.

2011. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha elveszem a fülemtől akkor világít. az zavar h nem világít folyamatosan :(
2011. aug. 31. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!