Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont lenne érdemese...

Melyik telefont lenne érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Holnap telefon vásárlás előtt állok,és nagyon vacilálok a samsung galaxy ace és a blackberry 9300 között!

Tudom,most mindenki azzal fog jönni,hogy 2 teljesen különböző kategóriájú telefonról van szó,mégis számomra nehéz a döntés!

Samsung talán többet tud,és ugye ott az android,viszont a blackberry évek múlva is blackberry marad,tudomásom szerint elég megbízható márka!

Mivel 2 éves hűségnyilatkozattal szeretném megvenni,ezért olyan telefonra lennem szükségem ami 2 évig kibírja,nem szeretnék közben telefont cserélni...

Vagy esetleg ha tudtok másmilyen max 30 ezer ft-ig előfizetéses (média mánia S díjcsomag) készüléket,azt is szívesen veszem!


2011. aug. 30. 14:30
 1/6 anonim válasza:
hát szerintem mindenképpen a samsung ace-t válaszd a samsung is egy nagyon jó márka időtálló is, persze ha vigyázol rá.
2011. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

samsungról nekem nagyon rossz benyomásaim vannak még a gombos korszakból, és nem vennék olyan telefont ami iPhone copy, kis másolos szemét cég :D



blackberry 9300 az blackberry 9300 marad 5év mulva is, és jó áron megtudsz tőle vállni én inkább azt venném

2011. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-1...szoros az állás :))
2011. aug. 30. 15:16
 4/6 anonim válasza:
én samsung galaxy ace-t vennék :D
2011. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs köze annak amit akarsz a telefonnal csinélni az üzlethez akkor Galaxy Ace
2011. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehát,ha blackberryt vennék (hétköznapi használatra),akkor nem tudnám teljesen kihasználni a telefon szolgáltatásait és lehetőségeit?
2011. aug. 30. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!