Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok valahol olyan LG GD580-a...

Tudok valahol olyan LG GD580-at venni ami magyar menüs?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 10:49
 1/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem NEM! Én már körbenéztem és majdnem körbe is kérdeztem az egész webshopot ahol kapható! csak angol menüs. én is ilyet szeretnék de nagyon! Rózsaszinbe szerettem volna de sajna még itt az sem kapható. Igy hát megrendeltem tegnap kékbe! természetessen angol menüs! De már nemérdekelt csak legyen! :))))
2011. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nekem is a rozsaszín teccik és ha nem tudjuk megoldani valamilyen módon akkor én is rendelek egy rozsaszínt! ;P mondjuk arra gondoltam h mivel t-mobile osokvagyunk esetleg meglehet e rendelni h gyárcsanak egy magyarmenüset xd de az meg nyilván 3x annyi lenne : /
2011. aug. 31. 08:26
 3/4 anonim válasza:
Hát nemtudodom hogy meg e oldható ez magyar nyelven! Nem biztos hogy ezt a telefont bármelyik magyar szolgáltató árulni fogja! Lehet hogy csak amennyit az országba behoznak azt eladják angol nyelven és ennyi mivel ezt Ázsiában és Amerikában adták ki tudtommal. De remélem majd még rózsaszinben azért lessz. majd lecserélem a kékemet rá. amugy nekem holnap jön meg talán amit rendeltem.Ha érdekel rola majd valami vagy a véleményem nyugodtan szolj .szivessen irok róla. már alig várom hogy a kezembe legyen!! :) szia
2011. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké köszi :' D
2011. szept. 1. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!