Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » RECORBERY mod!? rom ot szeretn...

RECORBERY mod!? rom ot szeretnék rá feltenni de nem akarom addig ameddig nem mentetem el az eredetit nem szeretnék neki kezdeni

Figyelt kérdés
mit csináljak próbáltam rom managerrrel és quick boot al és kézileg is de egyik-sem megy mind a háromnál lassabban kapcsolódik be a telefon? Bocsi aha sokat irtam
2011. aug. 30. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Recorverybe: backup and restore>backup
2011. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha szépen megkérlek elmondod mindezt magyarul
2011. aug. 30. 13:18
 3/9 A kérdező kommentje:
lécci (:
2011. aug. 30. 13:18
 4/9 anonim ***** válasza:
nem tudom pontosan, hogy mit akarsz megtudni.leírnád?
2011. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt hogy hogyan tudom recorveribe kapcsolni az rbm2 es telefonomat mer 2 programmal is próbáltam meg úgy is hogy hangerő fől hivás inditás gomb és bekapcsoló gomb de nem megy sehogysem megy fontos lenne mer ot tudsz biztonsági mentést csinálni hogy később egy másik romnál tud viszaállitani
2011. aug. 30. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
tedd fel a recorveryt.
2011. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

feltettem és amikor recorverybe akkarok jutni hangerő fel hivás vége beapcsoló gomb akkor ki irja hogy update failed

(a frissités nem sikerült) ezt mér itja ki


a recorveryt uhy tettem fel hogy bootloader modba hoztam a telefont és elinditottam az install.recorvery.bat fájl egy másodperc allat lefutot és aku ki majda be és bekapcsoltam a telot

2011. aug. 30. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:

hangerő le gombbal kell belépni!

De szerintem elb*sztad!ki tudja, mennyi mindennel szemetelted össze szegény telefont.

2011. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

probáltam hogy le nyomom a hangerőt de semmi de mégis hogy

csináljak biztonsági mentést??

2011. szept. 1. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!