Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Like díjcsomag! Lenne pár...

Like díjcsomag! Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Erről lenne szó:

[link]


Apukám pont át akar állni a t-mobile-hoz. Ikertesóm és én 30-asok vagyunk, Anyukámnak is lenne 30-as kártyája.

A havidíj 1500 Ft-amit le lehet beszélni. Az lenne a kérdésem, hogy ehhez 2 éves hűségnyilatkozat kell ugye? Később sem fognak változni ezek az összegek? A sok becsapás miatt már kicsit tartok az ilyen dolgoktól, mert túlságosan jónak tűnik ez a díjcsomag. :)

Tesóm és én eddig domino 7-ben voltunk, ami nagyon drága (70Ft/perc) most át szeretnénk menni domino aktívba.

Mennyibe kerülhet, ha át akarok menni?


2011. aug. 30. 08:05
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és még valami. Az előfizetést Apukám használná, de tesómnak és nekem van csak főiskolás diákigazolványunk. Attól még lehet Apukám nevén, vagy írassuk az én nevemre, mintha én használnám?


Légyszi mindegyik kérdésemre válaszoljatok!

Nagyon sokat számítana :)

2011. aug. 30. 08:07
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs hűség nyilatkozat, a megvétele után 2 évig vehető igénybe, ezalatt nem fog változni (szolgáltatók nem igazán szoktak átverni, legfejebb úgy, hogy ne vedd észre) Neked kell rá elő fizetned mivel diáki kell hozzá. Ingyenes az átváltás neked is.
2011. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

De akkor azt megcsinálhatom, hogy én megyek be a t-mobile-ba és mondom, hogy erre számra szeretném előfizetni és az a szám az apukámé. Közben megadok 3 telefonszámot.

2011. aug. 30. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Meglehet, de azt a számot mindenképp át kell íratnod a te nevedre.
2011. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Halihó!

Én is most olvastam ezután a csomag után, és azt szeretném kérdezni, hogy az a 3 szám, amit én kiválasztok, mint ingyenesen hívhatót, kap-e értesítőt, hogy én most kiválasztottam őt.

Remélem érteni, mit akarok :D

2011. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, kap egy sms-t. :)
2011. okt. 22. 17:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!