Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom iPhone-ról átmásoln...

Hogy tudom iPhone-ról átmásolni egy másik iPhone-ra a cuccokat?

Figyelt kérdés

Volt egy iPhone 3G-m és lecseréltem egy GS-re, hogy tudom átmásolni ugyanazokat, és ugyanúgy a cuccokat ahogy a 3G-n volt?

iTunesba belépek, és aztán próbálnám szinkronizálni az alkalmazásokat, és amikor végez eggyel akkor azt ki is törli onnan a képről. Miért? Hogy lehetne ezt megcsinálni? Segítsetek pls! Köszi.


2011. aug. 29. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:
iTunes: ahol kijelzi a telefont bal oldalon, jobb gomb, majd van egy olyan, hogy Restore from backup, majd maikor rámész, kifog érni pár régebbi dátumot, ami még az előző telóról készült. Ott kiválasztod, amelyiket szeretnéd, és vissza is állítja.
2011. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!