Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb wifire?

Fekete Baldvin kérdése:

Melyik a legjobb wifire?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy tab p1010 , Huawei Ideos S7 Slim , Vagy PS Vita ?
2011. aug. 29. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik...

Azt hiszem sehol sem olyan választ, ahol AZONOS körülmények között vannak összehasonlítva.

Olyat kaphatsz, hogy ez vagy az sz+r, de nem tudod a hozzátartozó körülményeket.. (távolság, hányan lógnak rajta stb.)

2011. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A P1010


Kényelmes akár egy kézben tartva is, torrentezni is kiváló, böngészni is, e-mailezni meg Skype, MSN Stb. Hidd el nekem, tapasztalat. 70.000 Ft-ot nagyon megér. Ha pedig viszed valahova, akkor nem kell neki táska csak egy tok ami 3.000 Ft. Aztán becsúsztatod a zsebedbe és kész. Ugyanis csak 380 grammot nyom.

2011. aug. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
PS Vita még megse jelent vagy igen?? am szerintem azt vedd, azzal lehet még gamelni is jó grafikával
2011. aug. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik egyforma jó de én is a PS Vitára szavazok. Amerikában állítólag már megjelent.
2011. aug. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pixmania.hu-n is : )
2011. aug. 29. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Még nem jelent meg a PS Vita, Karácsony tájékán jön JAPÁNBA, 2012 első félévében pedig AMERIKÁBA ÉS EURÓPÁBA!
2011. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Samsung. PS Vita csak a grafika miatt jó, más mindenbe biztos csotrogány lesz.....
2011. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!