Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Menthető még a telókártyám?...

Menthető még a telókártyám? Már régóta nem volt feltöltve, és most már engem sem tudnak hívni. Ha feltöltöm akkor újra jó lesz?

Figyelt kérdés
Kaptam egy sms-t a telenortól:Egyenlege érvényessége 5 nap múlva lejár. A híváskorlátozás elkerülése érdekében kérjük töltse, töltse fel egyenlegét 2011.10.25-ig!
2011. aug. 26. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 10.25-ig feltöltöd akkor újra aktiválják, addig inaktív a sim-ed.Ha nem töltöd fel akkor véglegesen törlik a számod(kártyádat) a rendszerből.
2011. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocs elírtam 08.25-ig kell tehát, akkor már nem érvényes a számom? Most már akkor sem lesz jó ha feltöltöm?
2011. aug. 26. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Lekésted. Vehetsz új kártyát.
2011. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!