Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nincs QWERTY billentyűm....

Nincs QWERTY billentyűm. Miért? (többi lent, FONTOS )

Figyelt kérdés

Tegn ap feltettem a SONY ERICSSON X8 amra ezt a rom ot és nem tudom átállítani, hogy qwerty legyen segítsen valaki...


ROM:


[link]


2011. aug. 25. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ott van a legelején. Ezek közül megvolt mindegyik feltétel?



Előfeltételek Mindegyik ROM esetén:


-Rootolt, legfrisebb 2.1-es szoftver

-Telepített Recovery

-legfrissebb 2.1: (2.1.1.A.0.6-os-legyen a build szám, beállítások/telefon adatainál ellenőrizheted, ha nem ez, frissítsd a telefonod)

-tisztára fotmázott SD kártya (törölj róla mindent, üresen tedd a telefonba, majd mikor 2.2 fent lesz mindent visszatehetsz)

-bármelyik ROM-ot választod, előtte csinálj biztonsági mentést recoveryvel a backup and restore/backuup opcióval

-Ugyanígy mindkét ROM esetén telepítés előtt és telepítés után is csinálj egy full factory reset-et szintén recoveryvel, valamint ugyancsak recoveryvel az advenced settings menüponton belül egy battery wipe opciót is nyomj

MINDEGYIK LÉPÉS FONTOS, EGYIKET SE HAGYD KI!! HA VALAMELYIKET KIHAGYOD NE CSODÁLKOZZ HA NEM FOGNAK RENDESEN MŰKÖDNI A ROM-OK AMIKET FELTESZEL!

2011. aug. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem csináltam backupp ot és a memóriakarin is volt zene :(
2011. aug. 25. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!