Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen típusú tablettek...

Milyen típusú tablettek vannak? (erre nem tudok hogy rákeresni. Ha van kedved ird le koszi)

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 03:19
 1/7 anonim ***** válasza:

-Samsung Galaxy Tab

-Samsung Galaxy Tab 10.1

-Samsung Galaxy Tab 10.1v

-AlessiTab

-HTC Flyer

-Motorola Xoom

-Toshiba Folio100

-Elocity A7

-ICD Vega

-Binatone HomeSurf

-Hannspree

-Spice Mi700 DroidPad

-HP Zeen

-E-noa Interpad

-Cruz Tablet

-Cruz Reader

-PandaWill GPad

-ViewPad 100

-ViewPad 7

-ConCorde Tab 7.1

-Alcor-e pad

-BluePanther Thunder

-DELL Streak Mini 5

-Point of View Tegra 10

-Toshiba Folio 100

-Dell Streak 7

-LG Optimus Pad

-Ipad 2

-Iconia Tab A5000

-Eee Pad Memo

-Windpad 100A

-RIM Playbook

-HP TouchPad

-Iconia Tab A100


Ennyi elég??:D

Amúgy csak nem táblagépet akarsz venni?:D

2011. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még folytatom:

-HTC Flyer 7

-Archos 70

-Archos 101

-Ha minden igaz,október elején érkezik a HTC Puccini táblagép

Ennyi:)

2011. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy ha tabletet akarsz venni, akkor vigyázz velük, mert ha egyszer elmegy a varázsuk, akkor utána lehet, hogy többet nem fogod használni (nem minden esetben van így, tehát van aki rengeteget használja)
2011. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem maradok a samsung márkánál vagy nem :)) Hát remélem nem megy el olyan gyorsan habár 3 hónapja vettem galaxy s de kell egy tablett. galaxy tab10.1 tetszik v-vel vagy anélkül. Amugy lehethogy egy picit nagy mert 10" viszont a sima tab csak 7" és azt tartani jobb..de a kamera csak 3MP viszont a 10.1 8MP.. legalább volna 5 MP.. még ami tetszik a htc flyer az is 7" és annak 5Mp a kamerája.. Valami tipp hogy melyiket?? CSak az almásat nem rühellem őket amióta ilyen mocs*ok a samsunggal!! Amugy Köszi hogy felsoroltátok!! :))
2011. aug. 25. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát,én épp ma olvastam hogy a samsung galaxy tab 10.1-nek a kijelzője minősül a legszebbnek a táblagépek közül.

És én a Samsung ra szavazok,mert épp ma olvastam egy 13-as toplistát,amiben táblagépek voltak:



[link]

A galaxy tab 10.1 a 2. a htc flyer pedig az utolsó:)

jaaj,dejó neked:D

én épp most gyűjtök(mostkedztem) táblagépre:)

de mire meglesz 150ezer,az kb 2év:DDD

Majd szólj hogy mi mellett döntöttél:))

Üdv.

2011. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az az 1.,a 2. és az előző válaszoló vagyok.

Igen,mostmár énis rühellem az applet

Newm lég hogy beperelték a samsung-ot,még meg is hamisították a galaxy s-t hogy pont olyan legyen mint az iphone.

2011. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok megirom. ma vagy tegnap döntötték el a bíróságon hogy betiltjak a galaxy s a gaylaxy s ll es a galaxy ace is. a tablettekről nem volt szó. azt hiszem a samsungnak 2 hete van hogy mindent összeszedjen és eu-ban nen lehet aztan kapni ezeket a készülékeket sajnos...
2011. aug. 25. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!