Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Xperia típusok vannak?

Milyen Xperia típusok vannak?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy xperiát,de már annyi fajtáról halottam,hogy azt sem tudom melyik mit tud.Találok valami oldalt ahol van összehasonlítás a típusokról?
2011. aug. 25. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:

X1, X2 ezeken Windows Mobile 6.0 vagy 6.5-ös rendszer volt és volt qwertyjük. Újonnan már nem lehet egyiket se kapni.

X5 na ezen nem tudom milyen rendszer van, de baromi ronda telefon átlátszó kijelzővel. Nem népszerű telefon és úgy tudom a szolgáltatóknál nem is volt kapható.


Akkor vannak még az androidos xperiák:

X10, X10 mini pro, X10 mini, X8, arc, neo, play, mini és mini pro

2011. aug. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És az androidos típusok között mi a különbség?
2011. aug. 25. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Az X10 volt az első. Nemrég jött ki rá a 2.3-as frissítés, szép nagy kijelzője van, nem egy rossz telefon.

X10 mini és x10 mini pro: Sokkal kisebbek és hardveresen gyengébbek mint az x10 (talán ezek a legkisebb androidos telefonok), ezekre 2.1-es android a legfrissebb hivatalosan elérhető verzió. A mini pro-nak van billentyűzete a simának meg nincs.

Mini és mini pro: Az x10 mini és x10 mini pro-nak az utóda. Sokkal jobbak mint az elődmodellek és a sima x10-től nem sokban különböznek. Ezek is kis telefonok de nagyobbak mint az elődei. A különbség itt is csak annyi, hogy a mini pro-nak van billentyűzete és mind a kettőn 2.3-as android van és 1Ghz-es proci.

Play: Ez amolyan psp telefon féleség. Jó hardver, 2.3-as android és gyors.

Neo, Arc: Túl sok mindent nem tudok ezekről. Szerintem az x10 utódmodelljei. Asszem az arcban 800Mhz-es a proci a Neo-ban meg 1Ghz (de lehet, hogy fordítva van). Szintén 2.3-as android van rajtuk és Bravia kijelzőjük van.

2011. aug. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!