Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e valaki akinek beázás...

Van-e valaki akinek beázás után kiszáradt a teloja és még müködöt?

Figyelt kérdés
érintös képernyös telomba kisebb víz szivárgot be de nem sok épp hogy volt rajta pár vízcsepp amikor levettem a hátlapját van valaki akinek kiszáradás után müködöt még?
2011. aug. 24. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha azonnal kikapcsoltad és tiszta víz volt, semmi baja nem lesz.
2011. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nekem is érintős van, 1szer már beázott, de akkor kikapcsoltam és szétszedtem...miután összeraktam, működött
2011. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy éjszakát töltött tócsában, és még be se ázott, pedig tudtommal nem vízálló. (nokia 3220)
2011. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nekem kiesett a zsebemből és egyből bele a wcbe:D...de nem lett baja:D
2011. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem kiesett a zsebemből és egyből bele a wcbe:D...de nem lett baja:D lg shine
2011. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kádba esett, Nokia 6020, belement a víz, de nem kapcsolt ki, én kapcsoltam ki és kiszáradás után működött.
2011. aug. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Galaxy S 2 beleugrott a WC-be és működik :D bár új üveget kellett rá vennem de működik
2011. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!