Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade vagy Samsung Galaxy...

ZTE Blade vagy Samsung Galaxy Mini?

Figyelt kérdés
Fontos lenne nemsokára veszek egy andoridos telefont
2011. aug. 24. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
játszani inkább a zte mert a felbontás jobb de viszont a proci mindegyikben elég gyenge a komolyabb játékokra nemigyen valo egyik se.A galaxy mini inkább fiatalosabb a zte meg komoly aandroidos készülék.Én inkább a zte-t venném de az lassabb a felbontás miatt.Remélem segitettem
2011. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én inkább a minit választanám mert igaz mindd a kettőben ugyanaz a processzor van, ráadásul a blade-nek sokkal nagyobb a kijelzője és a felbontása (ez a gördülékenység rovására megy mert nem elég ahhoz a hardver ehhez a felbontáshoz) is de a miniben van grafikus gyorsító (Adreno 200) és így legalább elfutkározik rajta az angry birds v. más komolyabb játék és a böngészés is élvezetesebb
2011. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a Blade-t ajánlom.
2011. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké

köszi a válaszokat döntöttem bladet veszek

Bladen mennek a GAMELOFT JÁTÉKOK?

2011. aug. 24. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Természetesen mivel megvan a megfelelő képernyőfelbontás hozzá.


A minin nem mennek ALAPBÓL, hanem le kellett volan töltened hozzá QVGA formában.


Én az Ace-mre HVGA formában töltöm le :).

2011. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké 5perc és meglezs a blade
2011. aug. 24. 12:06
 7/7 anonim ***** válasza:
blade
2011. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!