Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem egy sony ericsson...

Most vettem egy sony ericsson cedar j180i készüléket, és érdekelne, hogy támogatja-e a flash alapú alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Pl gondolok itt arra, hogy a youtube-t megnyitom, de a videó lejátszásához követeli a flash player letöltését, viszont ha valahol ráakadok és leakarom tölteni, azt írja, hogy a mobil nem támogassa a programot. Ez tényleg így van vagy csak rossz verzióval próbálkoztam? ui. : előrebocsájtom, hogy ez az első "komolyabb" telefonom, 'szal legyetek elnézőek ha hülye a kérdés. Kösz
2011. aug. 23. 23:48
 1/1 anonim válasza:
abban a teloban van youtube kliens,kizárt hogy flasht követeljen töled.flasht akkor követel töled ha esetleg nem a youtube-on akarsz videot nézni. :D amugy nincs rá flashplayer.
2012. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!