Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok raros játékokat...

Hogyan tudok raros játékokat feltelepíteni androidra?

Figyelt kérdés
Szedtem le játékot a telómra,ami rarba volt...szedtem le hozzá kicsomagolót is a telóra..kicsomagoltam a játékot,de sehol egy alkalmazás..mappái vannak,pl data,meta-inf,res és egy két fájl azok mellett,de nem tudom hova rakjam őket vagy mit csináljak velük,mert csak ugy telepíteni nem lehet
2011. aug. 23. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A kibontottban lévő könyvtárszerkezettel felmásolod a kártyára és a valamilyenfile.apk filet fájlkezelővel megkeresed, ráböksz, települ, utána ikonjáról indítható..
2011. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
keresgéltem apk fájlt,az volt az első...de semmi alkalmazás ikont nemtaláltam
2011. aug. 23. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy .rar a kiterjesztés? Mert elképzelhető (sőt biztos is), hogy a tömörítőprogram hozzá van rendelve az apk fájlokhoz is. Így te csak annyit látsz az egészből, hogy ott van egy fájl ami az ikonjából ítélve egy tömörített állomány pedig nem.
2011. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!