Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki nem tud érintő képernyő...

Valaki nem tud érintő képernyős telefont? és ha igen nr túl drágán. Link vagy bármi. Minél több infórmáció

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 09:48
1 2
 11/13 Combi27 ***** válasza:

a szar kínai teleókról:

én egy SonyEricsson w205-öt adtam el mert egy határ xar volt, és vettem helyette egy WG6-os kínait.Vagyis kettőt, mert az asszonynak is vettem. Asszem 26 ezer volt darabja, a belseje SonyEricsson, de mondjuk nem Androidos teló, viszont 3.2"-os kijelzője,wifije,tévé, rádiója amihez van beépített antenna, nem kell headszettel kínlódni antenna gyanánt, két SIM kártyás hálózatfüggetlen, micro sd-vel bővíthető, plusz még egy akksi, a töltő kábele egyuttal USB-s adatkábel is.Hangfelvétel telefonbeszélgetésről, felvétel rádióról tévéről,meg még qrva sok funkció.

Én nem bántam meg hogy megvettem.

Igaz nincs rá gari, sehol nem javítják, viszont egy év alatt semmi baja sem volt, még kopás nyom sincs rajta!.Nem úgy mint a w205-tel amiből kettőt vittem vissza 1 hónap alatt mert mindkettő gallyra ment.

2011. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

"előző előttinek:ne ajánlgass sz*r kínai hamisítványokkal teli oldalt..."


Nem tenném, kivéve, ha nem lennék némileg tisztában Kínának a világgazdaságra tett hatásával.

A "sz*r kínai hamisítvány" fogalma helytálló volt úgy 5 évvel ezelőttig.

Most már más a helyzet.

Ennyi.

2011. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ezek hamisítványok,csak lehet,hogy jól sikerültek...

de még mindig tele van iPhone klónokkal a net...

én az egyetlen kínai teefon amibe befektetnék az a Xiaomi M1,de gari nélkül felejtős

2011. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!