Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet függetleníteni AT&T...

Balázs123987 kérdése:

Lehet függetleníteni AT&T iPhone 4-et?

Figyelt kérdés
Csak arra gondoltam hogy az apple.com -on AT&T függő iphone 4 csak 40000 Ft es aszt kifüggetlenitve igy tök olcsó lenne az iphone 4.
2011. aug. 23. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én meg arra gondoltam, hogy veszek egy A6-os Audit, de a rendszámtáblát kicserélve már nem kéne többet fizetnem a részleteket, mert az már egy másik kocsi.
2011. aug. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy újszülöttnek minden vicc új.

Felejtsd el.

Vagy előbb tanulj meg olvasni.

Vagy gondolkozni.

Vagy az előfizetést ki fogja neked megvenni?

És pláne fizetni utána?

2011. aug. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

először is, hogy vennéd meg?? Előfizetéssel és hűséggel lehet megvenni ennyiért, amit csak akkor köthetsz ha van állandó amerikai lakcímed

másodszor, ha valamilyen módon sikerülne megvenned (ami kizárt) akkor amint elhagyja az USA-t a telefon, letiltják a telefont is, nem csak a sim kártyát...

Amúgy házhoz sem szállítanak, tehát a megoldás: kimész usába élsz ott néhány évig (persze megszerzed a zöldkártyát) és megveheted.

2011. aug. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!