Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Jó lenne ha ezekkel rendelkezne:

mp3

rádió

2-3-4 megapixeles kamera

bővíthető memória

net? az hogy megy? korlátlanul lehet?? :P

esetleg gps , de az nem muszáj

és érintő képernyő

filmet is néznék rajta


Nem sok telefonom volt eddig szám szerint 3,de régi gagyik,most újat szeretnék,jó lenne,ha 40 ezer alatt lenne és domino csomagba,vagyis előfizusat nem akarok.


23/l


Előre is köszi a tanácsokat! Bármilyen márka lehet,csak Nokia ne!


2011. aug. 22. 22:18
1 2
 1/19 Panda Péter ***** válasza:
ha belefér kártyásan a 40be akkor blade.
2011. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Xperia x 10 mini! mindent tud, könnyű kezelni, olcsó!

[link]

2011. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távra tervezel sony ericcsont ne vegyél, másfél max 2 év és kifinganak, (tapasztalat, családban/ismertségi körben ahány volt 1 sem bírta tovább, gondolom ez kb 6ból 6 telefonnál nem véletlen).
2011. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

x10 minit ne vegyél, akkora kijelzőn a filmnézés inkább kín, mint élmény

Ha megoldható, hogy 60-at rászánsz (vodánál 58, + 2 környékén függetlenítik gsm boltokban), Xperia mini-t ajánlom. Én PRO-t fogok venni pár héten belül, ha megjön a pénz. Ajánlom, hogy gúglizz rá a tesztekre, az elmúlt években ez a legjobb ár/érték arányú telefon, amivel találkoztam.

2011. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22:29 feltételezem, régi SE-k voltak, most viszont nagyon összeszedte magát a gyártó minden téren
2011. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Panda Péter ***** válasza:
mert az xperia mini (pro) 320x480-as felbontása tényleg sokkal jobb (szemben a blade 480x800-ával).
2011. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Samsung Galaxy Ace, én imádom:)
2011. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 bp1985 ***** válasza:
Én 3 évig nyúztam egy k800-at, semmi baja nincs a mai napig, aki megvette, használja jelenleg is. egy előlapcsere volt, mert leesett, és eltört. Apám k750-et használt nagyon sokáig, az megvan még, annak sincs semmi baja.
2011. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Net (mármint beépített WLAN vevő) úgy működik hogy egy router hozzácsatlakoztatva a modemhez küldi vezeték nélküli jelet, opcionálisan szélessávú kapcsolat is kiépíthető kábel segítségével, a lényeg az h azokra rá tudsz csatlakozni, de forgalmas helyeken le van kódolva mert ha sokan lógnak ugyan azon a neten belassítja.
2011. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
nekem szintén SE-m volt, W880i, 4 évet lehúzott, és csak azért cseréltem le, mert kinyiffant a hangszóró. Viszont, mivel ez alatt a 4 év alatt az égadta világon semmi probléma nem volt vele, pedig esett, ütődött, nálam az SE bizalmat élvez. Júniusban cseréltem le egy Xperia X10 minire, amivel azóta szintén semmi probléma. Én a SE-kat csak ajánlani tudom.
2011. aug. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!