Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen telot vegyek?

Szerintetek milyen telot vegyek?

Figyelt kérdés
Oyan kene, amiben van WLAN, konzolkent is megallja a helyet, nem kell naponta tolteni, van benne QWERTY billentyuzet. Kb ennyi. Az, hogy milyen a kameraja, nekem teljesen mindegy. Ja es NE LG legyen!
2011. aug. 22. 22:13
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
0%
mert az a legeslegfaszább kezelőfelület. rengeteg extrát hozzá ad a rendszerhez és nagyon látványos. mintha mégegy rendszer lenne a rendszerben.
2011. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Nekem az 1altalan nem fontos, h van-e rajta Sense...
2011. aug. 24. 10:52
 43/50 anonim ***** válasza:
27%
te tudod. de az adja igázából a htc telefonok lelkét. meg maga a wp 7 is sokkal rosszabb, mint a droid. rosszabbul van megcsinálva, alig testreszabható, sz@r a menü elrendezése
2011. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
27%
sokkal kevesebb app van rá
2011. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
A WP7 a kezelofeluleten (ami mellesleg nekem nagyon tetszik) es a keves alkalmazason kivul miben rosszabb, mint az Android?
2011. aug. 24. 16:37
 46/50 anonim ***** válasza:
0%
már írtam. nem lehet testreszabni, meg hülye megoldásai vannak. pl nem látod a térerőt meg az akksi töltöttségét, csak akkor ha megérinted felül a kijelzőt. de akkor is csak pár mp-re. de televan még ilyen szarságokkal. meg a listás menü is egy rémálom
2011. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
0%
meg technikailag se legjobb ez a 7 pro. gagyi a GPU-ja, kicsi a kijelzője, kevés a ramja
2011. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

Ezek szamomra egyaltalan nem zavaro dolgok...

Ezeken kivul van meg valami hibaja a telonak?

2011. aug. 24. 17:00
 49/50 anonim ***** válasza:

hát pl bluetooth-on se tudsz vele fájlt küldeni. meg rohadtul túl van árazva.


inkább ezt vedd ha jót akarsz:


[link]


de mindegy többet nem szólok bele

2011. aug. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
0%
ja meg olvasd el a 7 pro mobilarena tesztjét. a rendszer fel sincs készítve a qwertyre, tehát ha elhúzod, akkor el sem fordul a kijelző. meg leírják a wp 7 hibáit is. plecsnit sem kapott a cucc. és ugyanazt a nyitómechanikát kapta, mint a desire z. egyértelműen jobb vétel a desire Z, hidd el.
2011. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!