Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetés. Ez tényleg így van?

Előfizetés. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés

Rendeltem online shopban egy telefont és ugyebár a rendelés végén kiírja h fizetendő összeg: x Ft (a telefon ára)

De akk mégis miért olvastam már itt olyat gyakorin, h oda kell adni az első havidíjat? :S A futárnak?? :/

Hiszen akk azt írta volna gondolom.. h a fizetendő összeg: y Ft (a telefon ára + havidíj).

Remélem nem magyaráztam nagyon érthetetlenül, ha igen, akkor elnézést kérek. :)


2011. aug. 22. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem oda kell adni, legalább is amikor a T-nél vettem oda kellett adni.
2011. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Júniusban rendeltem telefont a T-től. Oda volt írva, a számla összege 0 ft. Nem is fizettem semmit a futárnak, pedig részletre vettem a telefont, és előfizetéses is vagyok...
2011. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Háát én is úgy gondolom h ha nincs odaírva a számla összegének.. akk csak nem kéri :/
2011. aug. 22. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:

A készülék ára, a hűségidő és az előfizetés függvénye az előleg.

Olcsó telefonnál nem kérnek, de ha webshopban rendelsz, akkor gondolom azért mert ott kedvezőbbek az árak.


Én egy u8500-at vettem két év hosszabbítással és kértek előleget, pedig 10 éve előfizető vagyok és a teló is "csak" 36 ezer ha kp-re veszed.

2011. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te is online rendelted?
2011. aug. 23. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!