Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leszívott 3000ft-ot a mobil!...

Leszívott 3000ft-ot a mobil! Mit csináljak? .

Figyelt kérdés
Nokia C5-03-am van. Az Oviból küldtem rá a telefonra egy témát. Megnyitottam az SMS-ben a linket (WiFin keresztül, ami elvileg ingyenes) és épp töltöttem le a témát, amikor jött még egy SMS, hogy 300Ft alá csökkent a pénzem. A téma is ingyenes volt, szóval nem értem! Mi lehet az oka? Nagyon ideges vagyok, rengeteg pénz volt rajta!!!
2011. aug. 22. 12:05
 1/8 A kérdező kommentje:
(Legalábbis nekem az rengetegnek számít, 3000ft-al majdnem fél évig kihúzom.)
2011. aug. 22. 12:07
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a beállításoknál engedélyezve van a mobil adatkapcsolat és lehet, hogy nem a wifit használta, hanem 3g-re ment.

Kapcsolt ki és akkor a net csak a wifin keresztül jöhet.

2011. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Akkor mégse wifin keresztül sikerült letölteni...
2011. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Régebben is töltöttem már le témákat, játékokat, alkalmazásokat onnan, de akkor nem vett le pénzt.
2011. aug. 22. 12:19
 5/8 tetro ***** válasza:
valószínűleg wifini keresztül nem tudott a netre csatlakozni. és mivel nincs letiltva a mobilnet, ezért azt használta rögtön. ha pedig nincs net előfizetésed, akkor annak nagyon durva költsége van. 3mega kb 3ezer Ft. és hiába rengeteg pénz ez neked, egy átlagos mobilszámlához képest semmiség, és a szolgáltató sem fog tenni semmit sem.
2011. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :/
2011. aug. 22. 14:04
 7/8 anonim ***** válasza:
590 ft 1mega ha kint vagy külföldön 1-es zònàban
2011. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rájöttem mit b*sztam el, bekapcsoltam tegnap a Net Start-ot a T-mobilenál...
2011. aug. 22. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!