Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SE X8 25ezerért, vagy ZTE...

SE X8 25ezerért, vagy ZTE Blade 35ezerért? Az a 10 ezer forintot megéri ráfizetni, vagy inkább X8?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, megéri :)
2011. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jól tudom de:


zte, mert az x8on úgy tudom, hogy 1.6-os android fut, ráadásula zte nagyobb is és elég jó kis felhasználói kör épült köré hackeléssel kapcsolatban. Nem lesz egy minőségi darab, de ennyi pénzért ez van.

2011. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Indok: Nagyobb kijelző, könnyebb kezelhetőség, több tudás stb.. :)
2011. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ugyanazt tudják csaj a kijelzője és a felbontása nagyobb a ZTE Blade-nek, de minden másuk megegyezik. ezt neked kell eldönteni hogy megér-e neked a nagyobb kijelző +10 ezret...

én nem hiszem hogy ráfizetnék

2011. aug. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az android verziónak utánanéztem és már van rá frissítés szóval akkor semmis amit írtam :)


A kijelző miatt viszont továbbra is ráfizetnék, zavaró tud lenni egy picike kijelző.

2011. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenben jobb a Blade. Megéri.
2011. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem egy kategória a két telefon. A ZTE tönkreveri teljesítményben az X8-at, nagyon nem fogsz csalódni a Blade-ben.

Nekem már 2 éve iphone 3GS-em van, de ha most kéne 40 ezer körül telefont vennem, tuti, hogy a ZTE-t választanám. Nem egy csúcsgép, de ennyiért több, mint jó.

2011. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!