Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy lánynak jó ajándék lenne...

Egy lánynak jó ajándék lenne egy okia c5-03as (ha)?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy igényei, most androidos készüléke van jelenleg, de nincs érte oda. Telefonálásra és zenehallgatásra használja csak, a marketben még nem is járt, csak belenézet. Előtte nokiája volt azt eléggé szerette (nokia 5230as), elmondása zerint neki elég volt amit az a készülék nyújtott neki. Ezért gondoltam erre, mert ebből a t-nél lenne virág mintás is és egyedül amit a nokiából hiányolt (wifi) ebben már az is lenne. Szerintettek? én nem annyira értek ehhez..
2011. aug. 21. 12:31
 1/8 anonim válasza:
Én sem értek nagyon ehhez de szerintem tetszeni fog...de miért nem szereti az androidos telokat?
2011. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elmondása szerint nem használja ki..csak telózik, zenét hallgat és netezik..
2011. aug. 21. 12:39
 3/8 anonim válasza:

Az előző vagyok... nézd meg ezt a videót:

http://www.youtube.com/watch?v=eJUSapU34qU

és utána vedd meg...szerintem nagyon lassú

2011. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
vagyis a telo
2011. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy androidos készülék pedig sokkal jobb szerintem ha a marketen járna.


De amúgy ezekre a célokra megfelelne egy gombos telefon is vagy egy 20.000-es érintős.


Ezekre megfelel a telefon. Ajánlani csak a symbian miatt nem ajánlanám de ezekre a célokra megfelel :).

2011. aug. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

NEM jó az android????

Szerintem nem normális,de ez az én véleményem.Amit mondtál arra tökéletesen megfelel a nokia!

2011. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barkóczi Máté válasza:
2011. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
előző: te idézni akartál?
2011. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!