Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S-en hogy...

Samsung Galaxy S-en hogy lehet beállítani a naptárt?

Figyelt kérdés
Ha rámegyek a naptárra akkor nem naptár jelenik meg hanem kiírja hogy 3 közül választhatok: Facebook,Google,Microsoft Exchange ActiveSync. Ilyenkor mit kell csinálni,ha azt szeretném hogy a "naptár"-nál naptár legyen?
2011. aug. 21. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A Google-t kell választani, az egész telefon a Google-re épül, így a Google Naptár is a telefon egyik szolgáltatása. A Google-t ha kiválasztod, automatikusan szinkronizálja a Gmail tetején lévő (asztali géppel megtekintve) Naptár linken elérhető naptárral.
2011. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ha rámegyek a google-ra angolul ír ki mindent én meg nem nagyon értek angolul.

Ha kiválasztom a google-t két választási lehetőséget ad ezen bellül: Don't have a Google Account vagy Already have Google Account. Melyiket válasszam?

2011. aug. 21. 01:47
 3/8 anonim ***** válasza:

Don't have - nincs google accountod (újat készítesz)

Already have - már van google accountod (a GMAIL felhasználónév, jelszó) és azt használod

2011. aug. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lemaradt


...természetesen ha van GMAIL-od akkor (és van, ugye?) akkor a Already have Google Account- válaszd.

2011. aug. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ha ezt megcsinálom akkor nem használ a telefonom internetet?
2011. aug. 21. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:

De használ, ez internet nélkül nem is funkcionál kb.


Ha offline naptár kell, keress valami mást...

2011. dec. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár (utolsó vagyok) lehet hülyeség, amit írok. Én nettel használom, így felszinkronizálja a Gmail naptárába. De lehet offline is működhet, ha egyszer beállítod, de úgy nincs már sok értelme. Ettől függetlenül talán net nélkül is működik az emlékeztető funkció. Nem tudom, ki kell próbálni.
2011. dec. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Offline is működik...
2023. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!