Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem jó a Samsung Kies?

Mért nem jó a Samsung Kies?

Figyelt kérdés
Az van hogy mikor rádugom telefont usb kábellel a gépre kijön egy ablak hogy nem lehet telepiteni a hardvert,a hardver telepitése során probléma volt.Meg hogy megadott szolgáltatás nincs telepitve.
2011. aug. 20. 20:53
 1/2 anonim válasza:

Nekem nem adtak a telefonhoz telepítő cd-t hanem a samsung honlapjáról kellett letöltenem a Samsung Kiest,de ott nem találtam ezért beírtam a google-ba hogy Samsung Kiest letöltése. Letöltöttem,telepítettem. Ha ez megvolt akkor mielőtt rádugnád a gépre a telefont nyisd meg a Samsung Kies probramot mert különben nem érzékeli a telefont a gép (nekem is azt írta ki a probram megnyitása nélkül amit neked).

Ha még mindig nem működik akkor nézd meg a telefonodon hogy Samsung Kiesre van-e téve,de valószínű hogy az a problémát hogy nincs a gépre telepítve a program.

2011. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem jó úgy sem. Ujra raktam a kies-t de ugyanazt irja ki.Viszont bátyám Samsung S5830 Galaxy Ace okostelfonját gond nélkül felismeri :(
2011. aug. 21. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!