Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace VS. Sony...

Samsung Galaxy Ace VS. Sony ericson Xperia Mini Pro?

Figyelt kérdés

Az SE-nél nem az X10-re gondolok!

Melyik a jobb telefon?

Használnám:

-Hívásra

-Játékra

-Zenehallgatásra

-Néha filmet is néznék rajta

-Alkalmazásokat tennék rá

Köszönöm!


2011. aug. 20. 09:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Ace!
2011. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%

Ace mert nagyobb a kijelzője!

Mini-n nem nagyon tudnál filmet nézni és még a játék is élvezhetetlen rajta!

2011. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyedben a Samsung Galaxy Ace-t venném. Nagyon jó. Itt egy teszt a mobilarénától : [link]

Na kapsz egy teszt linket a SE-ról: [link]

Nekem Galaxy S II-m van amit szintén csak ajánlani tudok mindenkinek. Kicsit hasonló az Ace-hez(igaz az Ace gyengébb és ez az árában is látszik;)) Nem egy kategória a kettő teló. De az Ace is nagyon jó. Szép kijelző, amit Gorilla Glass véd, 800 MHz-es Qualcomm MSM7227, egy Adreno 200-as GPU, 512 MB ROM (RAM is), Android 2.2 (Froyo),TouchWiz 3.0 felhasználói felület (szerintem szép)

kb. ennyi ;)

2011. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Hát sajnos én nem tudok Galaxy 2-t venni,mert nekem kell gyűjteni a pénzt.

Igaz aza 150 ezer meglenne kb fél év alatt.

De nem baj,megelékszek egy Ace-val:))

Nekem az is tökéletes.

11/L.

2011. aug. 20. 10:51
 5/23 A kérdező kommentje:
*Galaxy S2-t
2011. aug. 20. 10:52
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A Mini Pro,mivel hardveresen oda vissza veri az Ace-t.
2011. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Azért túlzás hogy oda vissza. Egy 1GHz-s Snapdragon van benne. Ugyanez a proci van az X10-ben (nem a miniben hanem a nagy X10-ben) amire olyan sokan panaszkodtak. X10-et lassúnak és rossznak mondják pedig szerintem jó telefon. Mégis volt már hogy az Ace-t jobban ajánlottak itt (be lehet írn ia keresőbe hogy Galaxy és ott meg lehet keresni hogy Ace vagy X10).
2011. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 hurikan23 ***** válasza:
100%

"X10-et lassúnak és rossznak mondják pedig szerintem jó telefon. "


Annak mondták sokan amíg még a 2.1-es android volt rajta.

Amúgy a mini pro, a kisebb kijelzőt leszámítva mindenben jobb, mint az ace...

2011. aug. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 hurikan23 ***** válasza:
100%

"800 MHz-es Qualcomm MSM7227, egy Adreno 200-as GPU, 512 MB ROM (RAM is), Android 2.2 (Froyo),"


Mini pro pedig 1 ghz proci, flash-t meg tudja jeleníteni. adreno 205 gpu, rom és ram itt is 512 mb, android 2.3.3


Egy dolog amiben gyengébb a kisebb kijelző, de ez nem feltétlenül hátrány, mert a mini pro-nak kinyitható qwerty billentyűzete is van.

2011. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 hurikan23 ***** válasza:
100%

"Mégis volt már hogy az Ace-t jobban ajánlottak itt (be lehet írn ia keresőbe hogy Galaxy és ott meg lehet keresni hogy Ace vagy X10)."


Azért megnézheted, szvsz van itt néhány ember aki akkor is galaxy-t ajánl, ha az adott xperia jobb.

Pl. galaxy3 ajánlása x8 helyett amikor a kérdező elsősorban játékra akarta használni. Gpu nincs a galaxy3-ban, de nem számít, lényeg, hogy csak a galaxy.

Ennek szvsz az az oka, hogy van a samsung-nak egy galaxy s és galaxy s2 és ha az jó, akkor az olcsóbb galaxy-k is jók mindenre...


Kérdezőnek:A mini pro a kisebb kijelző ellenére is sokkal jobb, mint az ace...

2011. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!