Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy ACE vs Appel...

Samsung Galaxy ACE vs Appel Iphone 3gs?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Ace


[link]


Ezek után nem szeretnél (jedi trükköt használok :D) applet venni mert az össezs Galaxy-t be akarja tiltani.

2011. aug. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elolvastam amit linkeltél éshát... hülyeség, amit az Apple csinál.


Most akkor evvel valami olyasmit akarnak mondani, hogy ha meglátnak az utcán egy Samsung Galaxy telefonnal, akkor megbüntethetnek? :DDD (gondolom nem :D)

2011. aug. 19. 21:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Legkésőbb szeptember 15-én majd meglátjuk :D. Nekem Galaxy Ace-m van :).
2011. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én a napokban tervezek venni egy ACE-t. Te mennyiért vetted? (euróban)
2011. aug. 19. 21:46
 5/9 bp1985 ***** válasza:
Ha a Tabot betiltották, amit hozzáteszek, nem tehettek volna meg, de a bíróság lefizetésével bármit el lehet érni, a sciphone-t miért nem tiltották be? Azért, mert a touchwiz úgy néz ki, mint az ios, max jogdíjat lehetne követelni. De mivel azt nem követeltek, így maradt a bíróság lefizetése.
2011. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fuuton ***** válasza:

Motorola Defy.

Fényévekkel jobb, mint az Ace.

2011. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fuuton. Mondd, mivel jobb a Defy az ACE-től? (a strapabíróságát leszámítva) Fényév...
2011. aug. 19. 23:02
 8/9 anonim ***** válasza:
3gs ofkorz
2011. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ő csak olyan mint én: Jobb a hardvere és nagyobb a felbontása. Rühelli az Ace-t.


Én meg rühellem a Defy-t és mindig a frissítés hiányára gondolok meg arra hogy mindek annak strapabíró telefon aki tud vigyázni rá? :)

2011. aug. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!