Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonom feltörése házilag?

Telefonom feltörése házilag?

Figyelt kérdés

Haverok 20x elrontották a biztonsági összehúzós kódomat.. és most jelszót kér, azonban amit be szoktam írni, nem fogadja el.. biztos elírtam.

A szervízben 5-6-7ezerért csinálnák meg.. én esetleg nemtudnám megcsinálni? A memóriakártyán van minden kép és zene, szóval valami újratelepítés?

A telefonomat megnyitni nemtudom.


2011. aug. 19. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A memóriakártyát beteszed egy kártyaolvasóba, és a PC-n leszeded ami kell!
2011. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az élet az az "összehúzós kód"?


Amúgy a memóriakártyát egy 1-2000 forintos kártyaolvasóval lehet használni tovább...Ó csak nem tán Ifón?...

2011. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
iPhone-ba nem lehet memóriakártyát tenni.
2011. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már Iphone? "összehúzós kód" csak androidra van.

Házilag nem lehet megcsinálni. Ha meglehetne nem lenne értelme.

2011. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Veed ki a sim kártyát és a memókártyát és csinálj egy firmware frissítést:D de ami telefonon van adat és beállitás az elveszik
2011. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont azért írtam, hogy nem tán ájfón, mert köztudott, hogy az Apple szeret kib.aszni a vásárlóival, pl. úgy, hogy egy rohadt saját memóriakártyát nem lehet beletenni a telefonba, vagy akkumulátort...
2011. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és a firmware frissítést hogy csináljam? :/
2011. aug. 20. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!