Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyakorlott Samsung Galaxy...

Gyakorlott Samsung Galaxy Mini használó vagy? Segítenél?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem: látens szőke vagyok és tegnap volt először androidos telefon a kezemben! Ez a párosítás mindent elmond, gondolom :) Hirtelen felindulásból vettem egyet, csak úgy :)

Kérdéseim:

1. A telefonkönyvben elírtam egy nevet és sehol sem találom, hogy hogyan lehet módosítani! Van rá mód?

2. Az itthoni gépen router-en keresztül van net, délelőtt észlelte is a teló, simán ment, de azóta nem. Miért lehet ez? Ilyenkor a mobilnet megy? Ebből adódik a köv. kérdésem:

3. Ha nem lépek ki a gmail-ből, akkor az folyamatosan megy

vajon és adatforgalmat csinál?

4. Lehet olyat csinálni, hogy ahol van wifi, ott csatlakozzon automatikusan, ahol viszont nincs, akkor kérdezzen rá, hogy csatlakozom-e?

Bocsi, ha butaságokat kérdeztem! :)

Köszi!


2011. aug. 19. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem Galaxy Mini tulaj vagyok,de a 3. kérdésre a válasz:Menj fel Marketre,írd be a keresőbe,hogy APN,és ott kersd meg az APN On-off widget-et
2011. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok,az 1. kérdésre:hosszan nyomd a nevet,és keresd meg az,hogy névjegy szerkesztése
2011. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Van rá mód. Kiválasztasz egy nevet és ilyenkor előhozza az adatokat amit írtál róla (telefonszám, név, cím, email cím meg ilyenek) és itt nyomsz egy menü gombot (ezt a menü gombot amúgy sok más helyen is érdemes használnod) és az előjövő menüben lesz egy szerkesztés gomb. Na úgy már máris tudod szerkeszteni.


2. Ne ez jó kérdés. Szerintem indítsd újra a routert. A mobilnet meg android esetében szinte mindig megy ha nincs letiltva vagy nem vagy wifi hálózaton.


3. Csak akkor amikor épp szinkronizál pl. emailek a gmail-lel, naptárbejegyzések a google calendarral, telefonszámok a google címjegyzékkel,


4. Van erre alkalmazás csak nem tudom a nevét. Viszont ott ahol nincs wifi mégis miért kérdezzen rá, hogy csatlakozzon-e? Ha nincs wifi nincs mihez kapcsolódnia wifin keresztül.

2011. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1000x köszi, a nevet már sikerült is átírnom! :)

A többi dologhoz még kell egy kis idő, míg felfogom.

A mobilnetre értettem amúgy, hogy kérdezzen rá, ne a wifire.

2011. aug. 19. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:
A mobilnetes rákérezés tudtam nem megy. De ha letiltod pl. apndroiddal és kéne a mobilnet akkor ugyanolyan egyszerűen tudod is engedélyezni.
2011. aug. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!