Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon összeszedi magát a...

Kovács János Balázs kérdése:

Vajon összeszedi magát a Nokia egyszer?

Figyelt kérdés

Nokia fan vagyok, de most HTC-re váltottam időlegesen, mert

ugyan a Nokiáim is működtek, de eléggé lemaradtak sajnos.

KB egy fél év kellet, hogy belássam. Attól még hajrá Nokia!


2011. aug. 19. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Őszintén szólva én utálom a Nokiát.Valószínűleg sikerül lábra állniuk,ha leváltják végre azt a fos Symbiant.
2011. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ideje lenne leváltani, bár a közép kategória alsó szegmensében még elmegy. Kár volt ennyire ragaszkodni a régi sémához, meg későn (kb fél év késéssel) jött ki az új Symbian 3
2011. aug. 19. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha már ragszkodnak a Symbianhoz,az lenne a minimum,hogy erős procit raknak bele...Akkor legalább gyorsabb lenne
2011. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem
2011. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy 4 éves Nokiám van a mai napig(ami mellesleg szintén okostelefon) és még mindig tökéletes, gyors és bármit el lehet intézni vele.

Szerintem az akkori szinten le kellett volna állni a teljesítmény növelésével a gyártóknak. Csak hát nem erről szól ugye a kapitalizmus sajnos. Reklámokkal elhitetik az emberekkel, hogy az új, gyorsabb a jobb és arra feltétlenül szükségünk van, mert a régi "lassú" az rossz.

Egyébként is egyszerűen felesleges már tovább fokozni és bővíteni a tudását a mobil telefonoknak, mert egy adott célra mindig a célhardver a legmegfelelőbb:

fényképezésre fényképezőgép, nagy(obb) számítási kapacitásra PC vagy Workstation, videofelvételhez videokamera, stb....

Vicces az is, hogy a mai hiper-szuper telefonok szinte órák alatt le is merülnek teljesen, míg a régi telefonom 4-5 napig simán kibírja a 4 éves akkumulátorával...


Úgyhogy szerintem butaság ez a bámulatos "fejlődési" kényszer.

2011. aug. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
van akinek kell az hogy minden egyben legyen és ne kelljen mindent magaddal cipelni (mint nekem)
2011. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A WP7-tel sikerülhet de hosszú idő kell az ahoz hogy azt a rengeteg pénzveszteséget visszahozzák. Csak ebben a negyedévben közel (forintban számolva) fél milliárd forintot vesztettek.
2011. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha rá specializálódnak a WP7-re akkor szerintem sikerük lesz.
2011. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Te Máté! Fél milliárd forint veszteség egy ekkora mammut cégnek mint a Nokia ló...asz!

Kb. 1 818 181 Euro >>>>> Enyit meg sem érez!

2011. aug. 20. 16:44
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Androiddal jobban jártak volna :)
2011. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!