Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fóliát rakjak a Galaxy...

Fuuton kérdése:

Milyen fóliát rakjak a Galaxy S-emre?

Figyelt kérdés

Brando, Zagg invisible shieldet, vagy esetleg mást?

Melyiket, és miért?


2011. aug. 18. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
minek?,van rajta alapból jó minőségű erős gorilla glass üvegvédő,az rendesen védi,meg én ajánlok hozzá egy bőrtokot ami elfér a zsebben
2011. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké, de a porszemek által okozott mikrokarcoktól nem véd még a Gorilla Glass sem.
2011. aug. 18. 22:00
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Nekem "csak" egy desire van, nincs rajta fólia, mégsem karcos. A port meg le lehet fújni róla simán, az nem karcolja össze, ha nem kezded el huzigálni rajta.
2011. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zagg ot vegyél , jó az a fólia , nekem olyan van az iphone om on , 100% ig bubimentes , de hátlapra ne vedd meg mert le fog jönni , én pontosan ugy csináltam mint a leírásban volt és lejött :S és elfogyott a spray em visszarakni . De a kijelzőt tökéletesen védi! Én ezt ajánlom
2011. aug. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!