Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom mit tegyek segíts...

Nem tudom mit tegyek segíts sürgősen?!?!?!?!?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elég gyorsan írok szóval előre bocsi a a helyes írási hibákért. anyám állandóan jósokat hívogat ( 500ft/perc) na és most olyan hülyeséget mondtak neki hogy nemsoká fog valamelyík gyerekével történni valami rossz.. és most 3 órája h sír.. hogy lehet letiltani a vodafon-nál az emelt díjas számot? fontos lenne. kiakasztó:S és anya is kiakadt. És ordítozik isten felé hogy miért kell minket bántania stb stb.. na de hogy kellene? meglehet itthon is csinálni? v bekell menni? vagy mit hogy? sürgős! köszi előre is.
2011. aug. 18. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
a telefonszám tulajdonosának kell felhívnia az ügyfélszolgálatot és bemondania olyan adatokat amiket csak ő és az ügyfélszolgálat tud (esetleg még te, papírokon megtalálhatod) vagy személyesen.
2011. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bekell menni. De mondd hozzá hogy ezek a jósok akkora nagy kamusok meg mindig hülyeséget mondanak. Erre felesleges lett volna pénzt pazarolni.
2011. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne b@ssz ilyet hogy a francba lehet elhinni? Mond meg neki hogy most ingyen jòsoltam neki és nem lesyz semmi baj. Azt hallottam hogy anettka is jòs lesz. XD ez már komolyan mondom hogy vicc hogy lehez ilyet adni a tv-ben
2011. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok, mondjuk értelmesebb lenne ha anyukád a jósok hivására szánt pénzt inkább rátok költené, nem hinne az ilyesmiben mert f*szság, puszta találgatás az egész. ez annyira általános dolog h történni fog valami a gyerekeddel. ha azt mondta volna hogy a fiad/lányod (nemtudom mivagy) holnap 10.14 perckor épp az úttesten fog átmenni, ámde a zebra mellett 2cnetivel teszi le a bal lába nagyujját és akkor jön egy ETG-842 rendszámú Mercedes kamion ami elüti. Na ez már hihetőbb. :D
2011. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit kamu szaga van O.o ha nem az akkor bocsi!!!
2011. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
[link] 12.oldal
2011. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

lány vagyok (:

és sokszor hívja.. néha bejön.. XD végülis van rá pénz nem az... csak h elhiszi:S meg azt mondta h ( 14 éves létemre)

2 hónap mulva megtalálom az "igazit' és itt hagyom... XD azt hittem beszarok XDDDD jóhogy már nem szülök 10 pulyát. XDD

2011. aug. 18. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem fogsz? XD
2011. aug. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mondjuk én egy az egyben betiltanám ezeket a szarokat!

ez csak pénzbeszedés ! meg a telefonos játékok is!

mond meg anyudnak hogy rátok költse azt a pénzt vagy adja oda nekem és majd én mondom neki hogy köszönöm!

2011. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jó, hogy nálatok van ilyenre pénz... am az egész egy nagy kamusz@r. és ha csak egy telefonszámról hívják, akkor azt az egy számot telefonon is le lehet tiltani.
2011. aug. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!