Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Max 40ezer forintért Androidos...

Max 40ezer forintért Androidos telefon?

Figyelt kérdés

ZTE Blade-t nem veszek.

Mielőtt valaki megkérdeznémiért: Nem szimpi.

Meg nem is volt edig zte telefonom és nem bízokbennük..


2011. aug. 18. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Optimus Chic E720
2011. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 mnemic válasza:
Sony ericcson xperia x8 :) Nekem is olyan van aránylag elviselhető meg hát okos telefon :D
2011. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy aránylag elviselhető?:D

Mert 3telefon között gondolkozok:Samsung Galaxy Mini,SE Xperia x10 mini pro,Sonyericson Xperia x8:D

Légyszíves írsz tapasztalatokat a telódról?:)

2011. aug. 18. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is xperia x8 am van.én nagyon szeretem. A wifi is nagyon jó rajta hála:) Szerintem ezt vedd ,nekem bevált(y).Azt mondják hogy a sony ericssonok lefagynak,ez szerencsére nem.Ha van még kérdésed akkor írd nyugodtan,válaszolok:D
2011. aug. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Samsung Galaxy Mini vagy Galaxy 3. Szerintem...
2011. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Galaxy Minit ne csúnya a képernyője.

Galaxy 3-ban nincs GPU.



Xperia X8.

X10 Mini és X10 mini pro túl kicsi képernyőjű, Galaxy Mini csúnya képernyőjű, a Galaxy 3-ban nincs GPU, Optimus Me szintén kicsi a képernő és felbontás.


X8 a jó választás. 3 Colos képernyő és HVGA felbontás. a 4 telefon közül az X8-nak a legszebb a képernyője.

2011. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!