Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus One, Samsung...

LG Optimus One, Samsung Galaxy Mini, vagy Nokia c7? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Egyszer azt hallottam, hogy LG-t nem igazán éri meg venni, mert nagyon rossz. Vélemények?
2011. aug. 17. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
opt one,Zte blade
2011. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az LG régen volt rossz, most már a kp500 óta egész jókat alakít.


Nekem optimos one van és nagyon meg vagyok elégedve vele (pedig mindenre használom, még navigálásra is)

2011. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezek közül talán Optimus!

de ZTE Blade jobban megéri !!

2011. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
One
2011. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem mind három jó. döntsd el melyik a kényelmesebb neked. tegnap voltunk egy tmobile üzletben, és a pasas azt mondta (bár én az optimus me-t kérdeztem, de egykutya), hogy nem valami jó az érintője, és többet is vittek vissza.

Én most az optimus me és a galaxy között vagyok.

Nokiát én nem vennék. sok rosszat olvastam róla, bár személyes tapasztalatom még nem volt.

2011. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is hallottam sok rosszat róla, de az LG-ről többet, bár most itt meg mindenki azt ajánlja. Nekem a galaxy csak azért nem tetszik, mert olyan kis picike, és olyan kis semmi.. Köszi a válaszokat:)
2011. aug. 18. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
a mini nem olyan kicsi mert nagyobb mint a gt540
2011. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!